آموزش افزایش کاپ کلش آف کلنز

erfanbalanerfanbalan
1,215 بازدید

کاربران فروشگاه اینترنتی گیم سون ، در این پست قصد داریم اصول کلی افزایش کاپ ( جام یا تروفی ) کلش آف کلنز رو به شما آموزش بدیم پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید

افزایش کاپ

پلیر های لیگ لجند بخوبی از وضعیت بسیار نا مناسب کاپ های دریافتی و کاپ های از دست رفته خبر دارند و می دانند که صعود در لیگ لجند واقعا مانند یک کابوس است. ساعت ها سرچ برای یک بیس با ۲۰ کاپ و سپس دفاع و ۱ ستاره شدن و از دست دادن ۱۸ کاپ. با این وجود این پلیرها چگونه به این رکورد های فضایی دست پیدا می کنند؟ مسئله این است که واقعا هیچ تقلب و فریبی در کار نیست و اینها همه نتیجه تلاش و سخت کوشی آنها است. این پلیر ها در بازی کلش اف کلنز ترفند هایی را به کار میگیرند که در صعود کاپ کمک شایانی به آنان میکند. خوشبختانه تیم ما تمام نکات مفید را گردآوری کرده است تا شما عزیزان بتوانید تجربه بهتری در کلش اف کلنز داشته باشید.

اصول اصلی در مورد افزایش کاپ

در حالت کلی وقتی راجع به افزایش کاپ صحبت می‌کنیم ، منظور ما بدست آوردن کاپ و رفتن به لیگ‌های بالاتر بازی کلش اف کلنز است .

در بیشتر موارد افرادی که قصد افزایش کاپ را دارند از ترکیب‌های پر هزینه‌تر برای حمله استفاده می‌کنند و لوت دریافتی را نادیده می‌گیرند و فقط به مپ‌هایی حمله می‌کنند که حداقل یک ستاره را برای آن‌ها به عمل بیاورد و آن‌ها در ازای این اتک کاپ مناسبی بدست بیاورند .

آیا افزایش کاپ فقط مخصوص تاون هال ۱۱ مکس است ؟

خیر برای افزایش کاپ چند منظور انجام می‌شود .

  • افزایش مهارت اتک زدن با استفاده از ترکیب‌های سنگین ( برای موفقیت در کلن وارها )
  • برای اینکه در قسمت اطلاعات شخصی پروفایل یک رکورد جدید را ثبت کنید .
  • بدست آوردن جم‌های دستاوردهای بازی برای خرید کارگر های بیشتر و بوست کردن منابع
  • رسیدن به لیگ بالاتر برای دریافت پاداش لیگ مورد نظر

همین طور که می‌بینید بیشتر دلایل افزایش کاپ تقریبا همه بازیکنان را شامل می‌شود .

به طور کلی وقتی در مورد بالابردن کاپ حرف میزنیم منظور بدست آوردن کاپ در اتک ها و دفاع ها و رفتن به لیگ های بالاتر است. در بعضی اوقات شخصی که به دنبال بالابردن کاپ است باید از نیروهای گرانتری استفاده کند و از لوت های زیادی که میبیند صرف نظر کند و حداقل یک ستاره دریافت کند. متذکر میشویم که شما باید ستاره هایی که بدست میاورید بیشتر از ستاره هایی باشد که از دست میدهید و در بعضی اوقات اتک های شما خراب میشود پس باید سعی کنید که زیاد اتک بزنید تا جبران آن شود. قبل از هرچیزی شما به یک استراتژی برای اتک زدن احتیاج دارید که با آن راحت باشید. توجه داشته باشید که باید از نیروهای ارتقا داده شده و قوی استفاده کنید.

چرا افزایش کاپ یک فرایند مهم برای بازیکنان میباشد؟

  • بالابردن سطح مهارت خود با زدن اتک های متفاوت و با استراتژی های مختلف (برای موفقیت در کلن وارها).
  • برای ثبت یک رکورد در قسمت اطلاعات شخصی بازیکن.
  • بدست آوردن پاداش بازی و جم اضافی و گرفتن کارگر بیشتر.
  • رفتن به لیگ های بالاتر و گرفتن پاداش لیگ بهتر.

مهارت بسیار بالا در اتک زدن

با دقت و تفکیک اطلاعات و استراتزی های برتر اتک حساب شده بزنید. اصولی ترین و مهم ترین نکته برای رسیدن به کاپ بالا مهارت بسیار زیاد در اتک زدن است. به این صورت که این پلیر ها (منظور پلیر ها کاپ ۶۰۰۰) در صد بسیار بالایی از اتک های خود را ۳ ستاره می زنند. و نکته بسیار مهم بعد اینکه اصلا اتک منفی نمیزنند. ( صرف نظر از مشکلاتی همچون قطع شدن اینترنت و دیسکانکت شدن از بازی).

کار با شیلد و اتک ها

هرکسی در زمان خاصی شروع به اتک زدن میکند بعضی ها در طول روز و برخی دیگر در طول شب اتک های خود را میزنند اما بهترین راه این است که مرتب و با برنامه اتک بزنید. همچنین شیلد ها برای اینکه به مپ شما حمله نشود خیلی موثر هست و شما میتوانید با خرید جم کلش اف کلنز شیلد ها را برای افزایش کاپ خود تامین کنید.

دوستان و متحدان بسیار در کلن های مختلف

این پلیرها هنگام رفتن به دفاع از کلن خود خارج می شوند تا هم کلنی ها و یا دوستانشان در کلن های دیگر و با کاپ لجندی سطح پایین تر وی را در سرچ خود پیدا کنند و با زدن ۳۰% از مپ وی به او کاپ مثبت دفاع و شیلد ۱۲ ساعته رایگان بدهند.

مپ های تروفی

به یاد داشته باشید وقتی هدف شما افزایش کاپ میباشد اولویت اول شما باید دفاع خوب و قوی از تاون هال و سپس محافظت از منابع باشد. سعی کنید مپ های متنوع تروفی را ببینید و بهترین مپ را انتخاب کنید و به یاد داشته باشید در هر سطح از رنک هر از گاهی مپ را تغییر دهید.

برای پادشاه شدن در کاپ تسلیم نشوید

برای خود اهداف کوچک طرح کنید مثل بردن یک تعداد اتک خاص در روز. هیچگاه هدف خود را به صورت مثلا بردن ۳۰ کاپ در امروز تعیین نکنید چون ممکن است نتوانید و ناامید شوید. سعی کنید هدف خود را این بگذارید که اتک را خراب نکنید حتی اگر کمترین مقدار کاپ را هم بگیرید. بعضی اوقات گرفتن کاپ کم خیلی بهتر از از دست دادن کاپ زیاد است.


 

استراتژی حمله برای افزایش کاپ :

کمی بالاتر اشاره کردم که مجموع کاپی که بدست می‌آوریم باید بیشتر از مجموع کاپی باشد که از دست می‌دهیم ، در بعضی اوقات اتک‌های شما خراب می‌شود .

بخش بعدی مهم برای ما قسمت دفاع خواهد بود ، شما در جریان باشید که برای افزایش کاپ باید اتک‌های بسیاری بزنید .

برای شروع شما باید یک استراتژی را برای حمله انتخاب کنید که با آن احساس راحتی می‌کنید ، همچنین مورد بسیار مهم بعدی این است که شما باید نیروهایتان را تا جایی که امکان دارد آپگرید کنید .

بنا به لول تاون هالی که در آن هستید یکی از ترکییب‌های زیر را به شما پیشنهاد می‌کنم .

 

افزایش کاپ در تاون هال ۸ و پایین‌تر

اولین باری که شما در تاون‌هال ۸ یا پایین‌تر تصمیم به پوش خواهید گرفت برای بدست آوردن جم‌های دستاوردهای بازی برای خرید کارگر اضافی است .

یک تاون هال ۸ یا پایین‌تر بودن به این معناست که می‌توانید به راحتی و بدون یک ترکیب پر هزینه کاپ خود رو افزایش دهید و اتک‌های ۳ ستاره زیادی خواهید زد .

بهترین استراتژی حمله در این لول از تاون هال که من پیشنهاد می‌کنم استراتژی جاینت و هیلر است .

اگر هم به دنبال یک استایل اتک زدن که بسیار سریع و کاربردی باشد و به شما امکان تعداد بسیار بالای اتک در طول روز و فصل را دهد شما می‌توانید از استراتژی کلاسیک بارچ ( بربر + آرچر ) و یا B.A.M ( بربر + آرچر + مینیون ) استفاده کنید .

 

افزایش کاپ در تاون هال ۹

من پیشنهاد می‌کنم از استراتژی اتک هوایی استفاده کنید ، زیرا در این لول از تاون هال بسیاری از پلیرهای تاون هال ۹ ایر دیفنس‌های خود را آپگرید نکرده اند ، که این باعث می‌شود هدف بسیار آسانی برای شما باشند .

اگر هم چنانچه از طرفداران اتک‌های هوایی نیستید یا شاید نیروهای هوایی شما به اندازه کافی برای استفاده در اتک‌ها آپگرید نباشد شما می‌توانید از استراتژی کلاسیک GoWiPe و یا HoGoWi استفاده کنید .

از لینک زیر می‌توانید مطلب آموزشی این اتک و ویدئوی آن‌را که برای شما تهیه کردم را مشاهده کنید .

آموزش اتک گولم هوگ برای تاون‌هال ۹

 

افزایش کاپ در تاون هال ۱۰ و ۱۱

ساده‌ترین راه حمله ، استفاده از والکری یا بولر هست ، به این دلیل که سریع ساخته می‌شوند و هزینه ساخت آن‌ها هم مناسب است ، همچنین احتمال زیادی برای ۲ و ۳ ستاره کردن مپ حریف برای شما وجود خواهد داشت .

حتی اگر هیروهای شما در حال آپگرید هم باشند همچنان امکان استفاده از این استراتژی‌ها فراهم است .

پیشنهاد من این است که شما یک استراتژی اتک را انتخاب کنید و شروع به اتک زدن با آن‌ ترکیب بکنید ، و بعد از یک مدت بجای تعویض استراتژی بیشتر روی همین استراتژی انتخاب شده وقت و انرژی بگذارید ، شما با هر بار اتک در انتخاب بیس مناسب و اجرای استراتژی اتک مهارت بیشتری کسب می‌کنید و در دراز مدت احساس راحتی بسیاری با استراتژی مربوطه پیدا خواهید کرد .

 

 با سپر و حمله کار کنید

هر کس برنامه زمانی مختلفی دارد ، بعضی ها بصورت مداوم می‌توانند در طول روز اتک بزنند ، بعضی ها در صبح و چند اتک هم در غروب می‌زنند .

مهم این است که هر وقت ، زمان برای بازی کردن داشتید تا جایی که امکان دارد اتک بزنید .

هر اتک با احتساب زمان برنامه‌ریزی آن حدود ۵ دقیقه طول می‌کشد ، بنابراین امکان اتک زدن در طول زمان روز و شب به دفعات زیاد برای شما فراهم است ، حتی اگر مشغول باشید .

 

 

انگیزه خود را بالا نگه دارید

افزایش کاپ می‌تواند بعضی وقت ها سخت باشد و بعضی وقت‌ها ممکن است شما تمرکز خود را از دست بدهید. اجازه دهید به بعضی چیزها اشاره کنم که ممکن است باعث افزایش تمرکز شما .

برای خود اهداف قابل دسترس و آسان قرار دهید مثلا بردن تعداد مشخصی حمله در طول روز .

بنا به تجربه خودم برای خودتان اهداف سخت مثل گرفتن ۱۰۰ کاپ در طول روز را در نظر نگیرید .

زیرا ممکن است به اتک بروید تا به هدف خود نزدیک تر شوید و بخاطر استرس ایجاد شده اتک نا موفقی داشته باشید .

همیشه هدف اصلی شما باید این باشد که هیچ اتکی را ناموفق به پایان نرسانید ، بدست آوردن چند کاپ از یک بیس آسان بسیار بهتر از از دست دادن تعداد زیاد کاپ از یک بیس سخت خواهد بود .

 

دفاع و افزایش کاپ

استفاده از یک مپ افزایش کاپ بسیار مهم است ! شما باید تا حد امکان از کاپ‌های بدست آورده خود حفاظت کنید حتی اگه بدانید که بیشتر دفاع‌ها را پس از رسیدن به یک کاپ مشخصی خواهید باخت .

خیلی‌ها از مپ های ضد ۳ ستاره استفاده می‌کنند که چندان هم مناسب نیست .

  • چیدمان یک مپ افزایش کاپ این احتمال را به شما می‌دهد که بعضی وقت‌ها در یک دفاع برنده شوید 
  • چیدمان یک مپ وار همیشه به دنبال این است که جلوی ۳ ستاره شدن را بگیرد

این نکته بسیار مهم است ! وقتی که مپ افزایش کاپ شما با موفقیت دفاع می‌کند در واقع شما کاپی که در چند دفاع از دست دادید را برای شما جبران خواهد کرد .

اگه در چند دفاع نتوانستید پیروز شوید و دفاع را باختید ، تا زمانی که داخل قسمت گزارش دفاع ، چند دفاع پیروز هم در میان دفاع ها باشد مطمئن باشید که شما در مجموع لاگ دفاعی ( گزارش دفاع ) مناسبی داشتید .

مپ‌ های افزایش کاپ خوب ( در لیگ های بالا ) مپ هایی هستن که می‌توانند شما را در یک کاپ ثابت نگه دارند .

همیشه مد نظر داشته باشید که وقتی قرار است آفلاین شوید برای بیس خود نیروهای دفاعی درخواست بدید ،  زیرا بسته به سربازهای داخل کستل شما هنگام دفاع تفاوت زیادی در کاپی که از دست می دهید ایجاد می‌شود .

تا قبل از لیگ های تایتان و لجندز ، می‌توانید با قرار دادن لوت خود ( گلد یا الکسیر و بخصوص دارک الکسیر ) در بیرون از بیس دفاع‌های پیروز فراوانی بدست آورید .


 

نتیجه‌گیری

افزایش کاپ روندی نیست که طی چند روز انجام شود .

اگه شما به هر دلیلی در حال افزایش کاپ هستید مطلع باشید که قرار است مقدار زیادی از وقت شما را بگیرد .

قرار دادن اهداف روزانه برای خودتان بسیار به شما کمک خواهد کرد ، فقط یه هدف واقع بینانه قرار بدید مثل گرفتن ۱۰ ستاره در روز یا ۳ حمله برنده در طول روز .

دسته بندی بلاگ بلاگ کلش آف کلنز
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: © Procted This Site
سبد خرید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
ورود به سایت